Teams

Het handbalseizoen is al een tijdje afgelopen. De (voorlopige) teamindeling seizoen 2018/2019 is inmiddels bekend en hieronder weergeven. Bestuur Handbal Verburch en de Technische Commissie, wensen jullie allemaal een zonnige en fijne vakantie toe!

A1   A2
Sigrid van Kester   Leon, Jeff, Ad

Sandra Bom

  Cindy Brabander
Tessa Barendse   Merel v.d. Burg
Kim Duijvestijn   Fleur Enthoven
Lisa Grootscholten   Britt van Essen
Liza Grootscholten   Mandy v.d. Knaap
Ellis van Kester   Kaylee v.d. Laan
Shannon Moen   Tessa v.d. Meijs
Denise van Schie   Daniek Nolten
Manon Vijverberg    Jela Wakker
Eefje de Winter    
     
B1   B2
Aad Alsemgeest   Monique Barendse
Martine Nederpelt   Peet van Luijk
Esmee Greeve   Denise Barendse
Tess Grootscholten   Britt Boere
Lynn Jongenotter   Jesse Brakel
Maud van der Knaap   Kelsey Huisman
Britt Kok   Floor van der Knaap
Donna Nederpelt   Jasmijn van Luijk
Summer Nordmann   Chaimae Mouttahid
Joyce van Schie   Lynn Persoon
Fleur Verbeek  

Krist van der Zalm

Caya van de Weg    
Merel van Zijderveld    
     
C1-selectie   C2
Cynthia Dreumel   Silvia v.d. Voort
Kim v.d. Knaap   Frans Ouwerkerk

Fabienne van en Berg

  Esmee Bol
Sanne de Bruijn   Zerin Ciflik
Floortje Kunst   Epril v.d. Hoeven
Dana van Luijk   Djune v. 't Hoog
Kiara Reijgersberg   Tessa Kouwenhoven
Melissa de Ruijt   Lieke Stijger
Joy Verbeek   Sammy Vis
Noa Vollebregt   Tess Vis
Gwen van de Voort   Pien Wensveen
Nowa Boxman   Zita Zwinkels 
Bridget van Paassen    
     
D1    

Joop Kleyn

   
Sandra de Ruijt    
Susan Alsemgeest    
Daisy Bruinen    
Lina Farokhian    
Jessey Heppener    
Michelle Kleyn    
Demi v.d. Laan    
July van Luyk    
Danielle Nugteren     
Isabel de Ruijt     
Sam Valk    
Roos Verbeek    
     
E1   E2
Wendy Duijnisveld   Wendy Kok
Tonia Heskes    
Jennifer Bol   Simone van den Berg
Liz Duijnisveld   Romy van Bergenhenegouw
Lynn Heskes   Naomi van Dijk
Tina van Holsteijn   Meadow Hage
Liz van der Knaap   Isa Saarloos
Iris Pakvis   Maura van Vliet
Lotte Zuidgeest   Bente van der Voort 
     
E3   E4
Alex Kok   Ferry Maat 
Caitlin van Bergenhenegouw   Wytske d'Hollosy 
Lise Kok   Brynn Maat 
Finet van Leeuwen   Jaydi Schmitz 
Eline van Luijk   Kayla Schmitz 
Evi van Nierop   Nikki Spaans 
Maaike Veenman   Tess v.d. Valk 
Femke Wielders   Fleur Zuidgeest 
     
F1   F2
Sandra van Kester   Sandra Kok 
Edith Barendse   Laura v.d. Steen 
Marit Barendse   Britt van Dijk 
Julia van der Helm   Milou Geerars 
Gwen de Hoog   Robyn Kok 
Jacky van Kester    Zenna de Kok 
Robin v.d. Kruk    Gisele van Markwijk 
Anna Zuijderwijk                                                            Jara Rotteveel                                 
Tess Zwirs       Fem Zuidgeest

Team informatie, programma, uitslagen en wedstrijdverslagen kun je bekijken door een team aan te klikken.

Sub-sponsors

 Home  Sitemap